KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045302
nr 1604 5302
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, i ottan. Olja på pannå, 75x121 cm, yttermått inklusive ram: 90x137 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:41:27
11/3 14:22:55
11/3 15:48:26